Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı (TOBB) Bursa Genç Girişimciler Kurulu yönetimi, Mustafakemalpaşa’ya gelerek borsamıza ziyarette bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı (TOBB) Bursa Genç Girişimciler Kurulu yönetimi, Mustafakemalpaşa’ya gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu.

TOBB bünyesinde teşekkül ettirilen ve alacağı kararlara ışık tutan, genç girişimcilik konusunda genel politikalar geliştirerek, görüş oluşturulmasına katkıda bulunan Genç Girişimci İşadamları Kurulu Bursa yönetimi; Ticaret Borsası’nı, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’ı, Kaymakam Kazım Karabulut’u ve Ticaret -Sanayi Odasını ziyaret ederek, Mustafakemalpaşa’nın sanayileşmesi ve turizme açılması konularında fikirlerini paylaştılar.

Ziyaretlere; Kurul Başkanı Murat Çoşkunkan, Başkan Yardımcısı Haluk Sami Topbaş,Ali Cem Sönmez ve üyeler Gökhan Onur, Fuat Alparslan, Nilüfer Çevikel, Nilgün Durmaz, Ali Şakir Tatveren ile Mustafakemalpaşa temsilcisi Coşkun Kandemir, Vahdettin Sevim ve Zafer Beyaz katıldı.

İlk ziyaretlerini Ticaret Borsası’na gerçekleştiren kurul yönetimi, Başkan vekili Mehmet Uçarcı ile görüşerek Mustafakemalpaşa için yapılması gereken projeler hakkında bilgi aldılar.

Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ve Kaymakam Kazım Karabulut’u makamlarında ziyaret eden kurul, son olarak da Ticaret ve Sanayi Odası’na geçerek Mustafakemalpaşa girişimci işadamları ile bir araya geldiler.

TSO’daki görüşmelerde hazırladıkları bazı projeleri anlatan Bursa Genç  Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Coşkunkan daha sonra Mustafakemalpaşa’nın eksikleri ve yapılması gerekenler konusunda bilgiler aldı.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
3857 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 

E-Posta Oku

Kobi Bilgi Sitesi

 TOBB Bilgi Hizmletleri

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.36725.3887
Euro6.07136.0956
Powered By